WELCOME

STORY

سالن زیبایی آدرینا

سالن زیبایی آدرینا یک سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در غرب شهر تهران واقع در خیابان آیت الله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه 5، بین حسن آباد و عقیل، مجتمع اداری نگین، طبقه 4 ، واحد 15 می باشد. آرایشگاه زنانه آدرینا از سال 1385 تاسیس و تا کنون افتخار این را داشته که در خدمت شما عزیزان در منطقه 5 و همچنین کل تهران باشد و خدمات خود را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می دهد. لازم به ذکر است که سالن زیبایی آدرینا دارای مجوز رسمی از اتحادیه آرایشگران می باشد و تمامی نرخ های خدمات در این سالن نرخ های مصوب از سوی اتحادیه می باشند. سالن زیبایی آدرینا دارای محیطی آرام، مناسب و بهداشتی می باشد که همین امر باعث تفاوت این سالن قدرتمند با بقیه سالن های زیبایی شده است زیرا که بهداشت و محیطی مناسب ، همیشه برای سالن زیبایی آدرینا در اولویت می باشد.

دیگر خدمات

سالن زیبایی آدرینا

فیشیال صورت

فیشیال صورت

فیشیال صورت نوعی درمان پوستی، پاکسازی، لایه برداری، آب رسانی عمقی به شمار می آید که اقدام به پاکسازی و بستن منافذ باز صورت می کند، همچنین سلول های مرده پوست را بیرون می کشد و با یک ماسک معمولی شروع به درمان می نماید.

بیشتر

هیدروژن تراپی

هیدروژن تراپی

به هر نوع ویتامینه و پروتئینه مو تراپی مو گفته می شود. ولی کلیه انواع تراپی شیوه کار یکنواختی ندارند. تراپی مو، سلامت از دست رفته موها را به شما بازمی گرداند. این یعنی یک متخصص بعد از بررسی جنس موی شما، با استفاده از مواد آبرسان و جوان کننده مو، شادابی را به آنها بازمی گرداند.

بیشتر

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

مژه ها در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارند. داشتن مژه های بلند و حالت دار یکی از دغدغه ی خانم ها است. مژه های بلند و پر پشت به چشم حالت میدهد و در زیبایی چهره نقش زیادی را ایفا میکند. همچنین داشتن مژه های بلند و پر حجم به چشم رنگ و روح میدهد.امروزه بدون میکاپ و ریمل زدن، روش های مختلف و متنوعی برای زیباتر نشان دادن چشم، حالت دادن به چشم و حجم دادن به مژه ها وجود دارد که بسیاری از خانم ها از این روش ها برای زیبا تر کردن چشم هایشان استفاده میکنند که در زیر به این روش ها میپردازیم.

بیشتر

291

ارائه خدمات

710

رضایت مشتریان

163

سالن کار ها

212

تعداد مشتریان

خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید

ساعت کاری

  • شنبه تا 4 شنبه : 10صبح الی 19
  • پنج شنبه : 10 الی 19
  • جمعه : تعطیل

negareshzard.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت نزد سالن زیبایی آدرینا محفوظ میباشد

Search

دریافت مشاوره و رزرو نوبت