تراپی مو چیست؟

 

به هر نوع ویتامینه و پروتئینه مو تراپی مو گفته می شود. ولی کلیه انواع تراپی شیوه کار یکنواختی ندارند. تراپی مو، سلامت از دست رفته موها را به شما بازمی گرداند. این یعنی یک متخصص بعد از بررسی جنس موی شما، با استفاده از مواد آبرسان و جوان کننده مو، شادابی را به آنها بازمی گرداند.

 

تراپی انواع گوناگونی هم دارد که امکان دارد نام آنها به گوش شما آشنا باشد: آرگان تراپی، هیدروژن تراپی،خاویار تراپی، بوتاکس تراپی، پلکس تراپی و … . پیش از مبادرت برای تراپی مو فراموش نکنید .

محصولاتی که برای تراپی موها استفاده می شوند، دارای مواد معدنی، ویتامین ها، انواع کاندیشنرهای آبرسان و پروتئین ها هستند که در ساقه مو وارد شده و با تزریق این مواد به ساقه مواد غذایی از دست رفته آن ها را به کوتیکل های مو برگردانده و سبب محکم شدن بیشتر موها می شوند. دراین مقاله راجع به هیدروژن تراپی صحبت می کنیم.

دستگاه هیدروژن رسان مو Nano Steam

 

هیدروژن تراپی مو با دستگاه نانو استیم یا همان نانو اسپری دستگاهی است که تحت فشار ۳/۳ اتمسفر تک مولکولهای آب را به قطر ۰/۲۶ نانومتر تبدیل میکند و با گرمای بخار و آنیون سازی قدرتمند خود در کوتیکول و کورتکس مو به قطر یک نانومتر وارد شده و به همراه گرما دوام محصولات مراقبتی مو مانند کراتین ، ریباندینگ ، بوتاکس یا رنگ و دکلره را خیلی بیشتر می کند و سبب ثبات بیشتر می شود ، این دستگاه با آبرسانی به مو سبب از بین بردن یون های منفی و رایحه های مرده مو میشود و زمان عملیاتی بازسازی و رنگ کردن و … خیلی کوتاه می کند .

 

از دستگاه به نام دستگاه هیدروژن رسان نانو استیم آبرسان مو اسپری ساز اکسیژن تراپی مو تفنگی و یا از دستگاه هیدروژن رسان مو استفاده می شود . کارکرد این دستگاه  به این صورت است که مولکول های آب را تحت فشار می گذارد و آنها را به اندازه چند دهم نانومتر می رساند .

 

این سایز دقیقا همان اندازه ای است که می تواند به آسانی به مو وارد شود . این دستگاه هیدروژن رسان مو که به آن نانو اسپری هم گفته می شود با تولید گرمای مناسب سبب می شود تا محصولاتی که به نشاط مو و یا زیبایی مو مثل بوتاکس ، کراتین مو و یا رنگ دکلره کمک می کنند عمر و ماندگاری بیشتری نسبت به شیوه های معمولی بدون استفاده از دستگاه آبرسانی مو شده و همزمان سبب بازسازی موهای صدمه دیده شود .

 

خبرنامه

مشترک خبرنامه شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید

ساعت کاری

  • شنبه تا 4 شنبه : 10صبح الی 19
  • پنج شنبه : 10 الی 19
  • جمعه : تعطیل

negareshzard.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت نزد سالن زیبایی آدرینا محفوظ میباشد

Search

دریافت مشاوره و رزرو نوبت